Způsoby doručení, cena a platby

DPD CZ, služba DPD Private

Cena za zásilku: 110 Kč

Popis služby:

  • doručení do druhého pracovního dne od expedice
  • oznámení o doručení zásilky SMS nebo e-mailem den předem
  • v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem)
  • více na www.dpd.cz 

Osobní odběr zboží v Praze 4, Nuselská 297/5 

Využijte možnosti osobního odběru zboží v odběrném místě a ušetřete!  OSOBNÍ ODBĚR JE ZDARMA.  Zboží je připraveno k vyzvednutí zpravidla do druhého pracovního dne (pokud je zboží skladem). O možnosti vyzvednutí zboží budete informováni emailem. Prosíme Vás, abyste si z kapacitních důvodů vyzvedávali objednávky do 7 pracovních dní.

Zboží je nutné předem objednat přes www.aurusnutrition.cz 

Osobní odběr je možný POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOHODĚ! Může se stát, že na adrese osobního odběru nebude nikdo, kdo může zboží předat, osobně přítomen. 

 

Za zboží můžete zaplatit těmito způsoby:

  •  bezhotovostně převodem na účet prodávajícího číslo účtu: 2702237300 / 2010, vedený u společnosti Fio Banka                                 IBAN: CZ40 2010 0000 0027 0223 7300; BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX 
  •  bezhotovostně platební kartou prostřednictvím platebního systému 

Při platbě uvádějte variabilní symbol (číslo objednávky), přes který dochází k párování plateb s objednávkou. Jinak Vaše objednávka nemusí být správně vyřízena.

 Možnost platby dobírkou jsme bohužel byli nuceni zrušit, protože neúnosně narostl počet objednávek, které při způsobu platby dobírkou ve lhůtě nikdo nevyzvedl.