Tip
  • 1 z 4

PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA, 400g, lesní ovoce

 

PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA

Síla a lepší výkon pro trénink

Obsah: 400 g.

Příchuť: lesní ovoce

Moderní doplněk stravy AURUS NUTRITION®  PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA je unikátní komplex třech nepostradatelných před a po tréninkových složek, kdy Creatin, L – Glutamin a BCAA zastupují ochrannou složku svalové hmoty. Suplement sestaven do uživatelsky efektivní dávky v ideálním poměru.

Doplněk stravy se sladidly.

Dostupnost Skladem
Varianta
780 Kč
696,43 Kč bez DPH
   
Kategorie PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA
 
PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA.
 

CREATIN, GLUTAMIN a BCAA jsou tři nepostradatelné složky, které Vám pomohou zlepšit výkon, podpořit růst svalů, urychlit regeneraci a dosáhnout svých fitness cílů . A co je nejlepší? Efektivní dávka těchto složek v ideálním poměru Vám zajistí maximální výsledky .

Pojďme se podrobněji podívat na každou z těchto složek a jejich přínosy pro Vaše tělo…

CREATIN je jeden z nejpopulárnějších doplňků na trhu. Jeho hlavním účelem je zvýšení produkce energie ve Vašich svalových buňkách, což Vám umožní trénovat intenzivněji a déle. To znamená, že s Creatinem budete schopni zvedat více váhy  a provádět více opakování, což povede k rychlejšímu růstu svalů .

GLUTAMIN je další klíčovou složkou, kterou byste měli zařadit do svého tréninkového plánu. Jde o nejběžnější aminokyselinu v lidském těle a ta hraje důležitou roli v mnoha procesech, jako je syntéza bílkovin, buněčný růst a regenerace. Po náročném tréninku se hladina Glutaminu ve Vašem těle snižuje, což může vést k pomalejší regeneraci a vyššímu riziku únavy . Doplnění Glutaminu před a po tréninku Vám pomůže udržet optimální hladinu této aminokyseliny a podpořit rychlejší obnovu svalové tkáně .

A konečně BCAA (rozvětvené aminokyseliny) by měly být další součástí Vašeho tréninkového arzenálu. Tyto tři aminokyseliny - leucin, izoleucin a valin - jsou zásadní pro růst svalů , protože stimulují syntézu bílkovin a pomáhají zabránit rozpadu svalové tkáně během intenzivního cvičení. BCAA také podporují rychlejší regeneraci po tréninku tím, že snižují svalovou bolest a zlepšují obnovu glykogenu.

Nyní už víte, proč jsou Creatin, Glutamin a BCAA tak důležité pro Váš tréninkový úspěch. PRE WORKOU UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA Vám zajistí efektivní dávku v ideálním poměru všech třech složek a pomůže Vám dosáhnout svých fitness cílů . Tak neváhejte, kupte PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA, zařaďte tyto složky do svého tréninkového plánu ještě dnes a sledujte, jak se Vaše tělo proměňuje k lepšímu. S touto kombinací nepostradatelných složek budete mít energii, sílu a vytrvalost potřebnou k dosažení svých nejvyšších cílů .

 PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA

Síla a lepší výkon pro trénink

Obsah: 400 g.

Příchuť: lesní ovoce

Moderní doplněk stravy AURUS NUTRITION®  PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA je unikátní komplex třech nepostradatelných před a po tréninkových složek, kdy Creatin, L – Glutamin a BCAA zastupují ochrannou složku svalové hmoty. Suplement sestaven do uživatelsky efektivní dávky v ideálním poměru.

Doplněk stravy se sladidly.

Složení sestupně: l-glutamin, mikronizovaný kreatin monohydrát, instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA (l-leucin, l-isoleucin, l-valin), dextróza, prášek červené řepy, aroma borůvka, aroma malina, aroma jahoda, regulátor kyselosti - kyselina citrónová, sladidlo - sukralóza.

Dávka: 20 g pouze v tréninkový den, rozmíchejte obsah jedné odměrky (10 g) ve 250 ml vody  20 až 30 min. před tréninkem a  jedné odměrky (10g)  těsně po tréninku

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte pečlivě uzavřené na suchém místě. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Minimální trvanlivost: Uvedena na obalu.

Velikost balení: 400 g

 

Content: 400 g.

Flavor: forest fruits

The modern food supplement AURUS NUTRITION®  PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA is a unique complex of three indispensable before and after training ingredients, where Creatin, L - Glutamine and BCAA represent a protective component of muscle mass. Supplement formulated into a user-effective dose in an ideal ratio.

Food supplement with sweeteners.

Ingredients descending: l-glutamine, micronized creatine monohydrate, instant form of free amino acids BCAA (l-leucine, l-isoleucine, l-valine), dextrose, beetroot powder, blueberry aroma, raspberry aroma, strawberry aroma, acidity regulator - citric acid , sweetener - sucralose.

Recommended dosage: 20 g only on the training day, mix the contents of one measuring cup (10 g) in 250 ml of water  for 20 to 30 minutes. before training and  one measuring cup (10 g)  just after training

Warning: not suitable for children, pregnant and lactating women. Keep out of reach of children. Once opened, store carefully closed in a dry place. The manufacturer is not liable for damage caused by improper use or storage. It is not a substitute for a varied diet. Do not exceed the recommended dosage.

Minimum shelf life: indicated on the packaging.

 

Obsah: 400 g.

Príchuť: lesné ovocie

Moderný výživový doplnok AURUS NUTRITION® PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN - GLUTAMIN - BCAA je unikátny komplex troch nenahraditeľných pred a po tréningových zložiek, kedy Creatin, L – Glutamín a BCAA zastupujú ochrannú zložku svalovej hmoty. Suplement zostavený do užívateľsky efektívnej dávky v ideálnom pomere.Výživový doplnok so sladidlami.

Zloženie zostupne: l-glutamín, mikronizovaný kreatín monohydrát, instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA (l-leucín, l-izoleucín, l-valín), dextróza, prášok červenej repy, aróma čučoriedka, aróma malina, aróma jahoda, regulátor kyslosti - kyselina citrónová , sladidlo - sukralóza.

Dávka: 20 g iba v tréningový deň, rozmiešajte obsah jednej odmerky (10 g) v 250 ml vody 20 až 30 min. pred tréningom a jednej odmerky (10g) tesne po tréningu Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte starostlivo uzavreté na suchom mieste. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Veľkosť balenia: 400 g

 

Nutriční hodnoty (Nutritional values)

ve 100 g (in 100 g)

v dávce 20 g

( in a dose of 20 g)

Energetická hodnota

(Energy value)

1 545 kJ / 364 kcal

309 kJ / 73 kcal

Tuky (Fat)

<0,5 g

<0,5 g

- z toho nasycené mastné kyseliny (of which saturated falty acids)

<0,1 g

<0,1 g

Sacharidy (Carbohydrates)

18 g

3,7 g

- z toho cukry (of which sugars)

17 g

3,3 g

Vláknina (Fibre)

<0,5 g

<0,5 g

Bílkoviny (Protein)

72 g

14 g

Sůl (Salt)

<0,01 g

<0,01 g

Uvedené hodnoty jsou v sušině. Obsah sušiny min. 95 %.

The values given are in dry matter. Dry matter content min. 95%.

Uvedené hodnoty sú v sušine. Obsah sušiny min. 95%.

 

 

mg/100 g

mg/dávka 20 g

mg/dose of 20 g

l-glutamin (l-glutamine)

30 000

6 000

kreatin monohydrát (creatine monohydrate)

25 000

5 000

instantizovaná forma aminokyselin BCAA  (instant formo f BCAA amino acids)

 

20 000

4 000

-          z toho l-leucin (of which l-leucine)

10 000

2 000

-          z toho l-isoleucin (of which l-isoleucine)

5 000

1 000

-          z toho l-valin (of which l-valine)

5 000

1 000

 

Skutečná barva dóz a pytlů nemusí přesně odpovídat vyobrazení na fotografii a nemá žádný vliv na obsah.

 

AURUS NUTRITION®

JUDr. ZÁHORSKÝ spol. s r.o.

Radimovická 1424/33

149 00  Praha 4

www.aurusnutrition.cz

e-mail: obchod@aurusnutrition.cz

PRE WORKOUT UNIQUE CREATIN GLUTAMIN BCCA LESNÍ OVOCE ean-13_8595612011374QR